Advertisement

Windows 10 Mobile Redstone 2 prawdopodobnie zadebiutuje w marcu 2017

Advertisement

Windows 10 Mobile Build 14915

Jest jeszcze zbyt wcześnie aby podać datę kolejnej dużej aktualizacji systemu Windows 10 Mobile, ale według wstępnych informacji wygląda na to, że Microsoft przyspieszył tempo prac nad systemem. W przyszłym roku prawdopodobnie pojawią się aż dwie duże aktualizacje Redstone 2 oraz Redstone 3. Ta pierwsza ma zadebiutować już w marcu.

Według pierwszych doniesień aktualizacja z rozgałęzienia Redstone 2 została zaplanowana na marzec. W tym samym roku Microsoft planuje wydać kolejną aktualizację Redstone 3. Pojawiły się już nawet informacje o kolejnym rozgałęzieniu systemu Redstone 4, który pojawi się w 2018 roku.

Użytkownik WalkingCat, który już w przeszłości podawał prawdziwe informacje związane z systemem Windows 10 Mobile przekazał, za pomocą sieci Twitter informacje odnośnie wersji, jaką będzie posiadała kolejna aktualizacja:

Redstone 2 najprawdopodobniej będzie posiadać wersję 1703 a to jednoznacznie określa termin udostępnienia aktualizacji. Obecna wersja posiada numer 1607 (Anniversary Update) czyli pochodzi lipca tego roku a to by oznaczało, że Microsoft potrzebuje 7 miesięcy na udostępnienie kolejnej dużej aktualizacji. Jeżeli w takim samym tempie zostanie udostępniona kolejna aktualizacja Redstone 3 to przewidywana data jej publikacji będzie w okolicach października lub listopada przyszłego roku.

Marcowa data oznacza również, że Microsoft ma coraz mniej czasu na wprowadzanie nowych funkcji do rozgałęzienia Redstone 2, na które czekają uczestnicy programu Windows Insider zapisani do szybkiego kręgu. Możemy więc w niedługim czasie spodziewać się nowych funkcji i usprawnień w nowych kompilacjach systemu.

Źródło: WindowsCentral

Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile Redstone 2 prawdopodobnie zadebiutuje w marcu 2017. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement