Advertisement

Windows 10 Mobile nie jest już dostępny dla starszych telefonów Lumia z serii x2x

Advertisement

Windows 10 Mobile

Za tydzień wystartuje duża aktualizacja Windows 10 Mobile o nazwie Anniversary Update. Wygląda na to, że wraz wydaniem nowego systemu Windows 10 Mobile ze statusem RTM, który jest już dostępny w programie Windows Insider, użytkownicy starszych telefonów Lumia z serii x2x nie mogą zainstalować mobilnej dziesiątki na swoich urządzeniach.

Do tej pory posiadacze telefonów niedopuszczonych do aktualizacji Windows 10 Mobile mogli mimo wszystko wgrać nową wersję systemu z rozgałęzienia Threshold 2 za pomocą programu Windows Insider. Według źródła udostępnienie kręgu Release Preview w systemie Redstone 1 (kompilacje Build 14393) spowodowało odcięcie starszych telefonów z serii x2x od aktualizacji do Windows 10 Mobile. Listę dopuszczonych oraz niedopuszczonych telefonów znajdziecie w tym artykule.

Jeżeli posiadacie telefon, który nie został dopuszczony do oficjalnej aktualizacji i wgraliście system Windows 10 Mobile za pomocą Windows Insider to nie korzystajcie z narzędzia Windows Device Recovery Tool ponieważ powrót do systemu Windows Phone 8.1 będzie oznaczał, że nie będziecie mieli możliwości ponownej instalacji dziesiątki.

Źródło: WindowsBlogItalia

Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile nie jest już dostępny dla starszych telefonów Lumia z serii x2x. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement