Advertisement

Windows 10 Mobile Build 15063.138 w wolnym i szybkim kręgu Insider

Advertisement

Microsoft udostępnił dzisiaj zbiorczą aktualizację systemu Windows 10 Mobile w programie Windows Insider. Uczestnicy wolnego oraz szybkiego kręgu już teraz mogą pobrać aktualizację Creators Update o numerze Build 15063.138.  Poprzednia kompilacja oznaczona numerem Build 15063.2 została udostępniona niecałe dwa tygodnie temu.

Dzisiejsza aktualizacja w naszym regionie została opisana jako Localization for Polish co oczywiście nie jest prawdą ponieważ pod tą nazwą kryje się najnowsza kompilacja systemu Windows 10 Mobile Creators Update.

Za dwa tygodnie jedna z kompilacji o numerze Build 15063 zostanie udostępniona jako oficjalna aktualizacja Creators Update. Microsoft usuwa błędy i wprowadza ostatnie poprawki, tak aby na premierę system był w jak najlepszej kondycji. Microsoft nie udostępnił szczegółowej listy zmian i poprawek jakie wprowadził w najnowszej, mobilnej wersji systemu.

Zapraszamy do naszego poradnika, w którym krok po kroku opisujemy w jaki sposób już teraz wgrać aktualizację Creators Update do Waszych telefonów. Wszystkie dotychczasowe nowości oraz poprawki wprowadzone w rozgałęzieniu Redstone 2 (Creators Update) znajdziecie w tym artykule.

Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile Build 15063.138 w wolnym i szybkim kręgu Insider. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement