Advertisement

Windows 10 Mobile Build 14393 dostępny w wolnym kręgu Windows Insider

Advertisement

Aktualizacja Windows 10 Mobile

Microsoft udostępnił dzisiaj kompilację systemu Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Redstone 1 dla uczestników programu Windows Insider zapisanych do wolnego kręgu aktualizacji. Już teraz możecie pobrać nową wersję systemu o numerze Build 14393. Obecnie zarówno w wolnym jak i szybkim kręgu dostępna jest kompilacja o tym samym numerze.

Windows 10 Mobile Build 14393

Poprawki:

  • Naprawiono błąd powodujący szybkie zużycie baterii w trakcie synchronizacji wiadomości z poczty głosowej na telefonach Dual SIM jak np. Lumia 950 XL.
  • Naprawiono błąd powodujący szybkie zużycie baterii na starszych telefonach Lumia takich jak 535, 640, 735, 830, 930 oraz Icon.
  • Naprawiono błąd powodujący brak możliwości wybrania aplikacji Rejestrator głosu jako aplikacji do nagrywania rozmów na telefonach z fabrycznie zainstalowanym systemem Windows 10 Mobile. Poprawka została wprowadzona w zeszły piątek wraz z aktualizacją aplikacji do wersji 10.1607.1931.0.
  • Naprawiono błędy z możliwościami Dual SIM. Korzystanie z telefonów z dwoma kartami SIM powinno teraz działać prawidłowo.

Znane błędy:

  • Sprawdzane jest działanie Wi-Fi na niektórych telefonach.
  • Wyłączanie Bluetooth może czasami powodować zawieszanie lub restartowanie telefonu. Więcej informacji na Microsoft Community.
  • Portfel wymaga podwójnego wpisania kodu PIN przy płatnościach dotykowych przy zablokowanym telefonie. Kod PIN można wprowadzić po odblokowaniu telefonu ale trzeba podać go dwa razy.
  • Zmieniono format kopii zapasowej aby zmniejszyć rozmiar kopii zapisywanych w OneDrive. Z tego powodu po wykonaniu kopii zapasowej w tej wersji systemu i po powrocie do wersji 10586 i przywróceniu tej kopii ekran startowy nie zostanie przywrócony z kopii i będzie posiadał domyślne ustawienia. Ponadto Twoja kopia z nowszej wersji systemu zostanie nadpisana więc jeżeli wracasz tymczasowo do wersji 10586 to zalecane jest wyłączenie kopii zapasowej aby w OneDrive pozostała kopia wykonana w nowszej wersji systemu Windows Insider.

Jeżeli uczestniczycie w programie Windows Insider i posiadacie ustawiony szybki krąg to już teraz powinniście otrzymać opisywaną aktualizację. Po zakończonej aktualizacji koniecznie dajcie znać jakie są Wasze pierwsze wrażenia z używania nowej wersji Windows 10 Mobile.

Jeżeli planujecie dopiero przystąpić do programu Windows Insider to zapraszam do naszego poradnika dla początkujących. Jeżeli nie jesteście pewni jaki krąg wybrać aby otrzymać najnowszą wersję systemu w programie Windows Insider to zapraszam do tego artykułu.

Źródło: Microsoft

Dziękuję odwiedzili ten post Windows 10 Mobile Build 14393 dostępny w wolnym kręgu Windows Insider. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement