Advertisement

Tryb panoramy w końcu dostępny w aplikacji Aparatu w Windows 10 Mobile

Advertisement

Tryb panoramy w końcu dostępny w aplikacji Aparatu w Windows 10 Mobile


Dzisiejsza aktualizacja aplikacji Aparatu dostępnego w Windows 10 Mobile (dla uczestników programu Insider w Fast Ring) wprowadza nową funkcję, o którą bardzo często pytaliście w komentarzach i w aplikacji Feedback Hub. Mowa o trybie Panoramy, który pozwala na wykonywanie szerokokątnych zdjęć panoramicznych.

Zdjęcie panoramiczne wykonujemy trzymając telefon pionowo i stosując się do komunikatów aplikacji, która mówi kiedy przyśpieszyć przesuwanie, kiedy zwolnić, a kiedy podnieść lub opuścić aparat.

wp_ss_20160719_0003

Sama obsługa nie powinna raczej sprawić nikomu kłopotu, aczkolwiek trzeba mieć bardzo pewną rękę, aby panorama nadawała się do czegokolwiek. Kilka razy próbowałem wykonać zdjęcie i najlepsze, które jakoś wygląda możecie zobaczyć poniżej.

WP_20160719_22_31_44_Panorama

Czekamy na wasze opinie, dajcie znać jak Wam korzysta się z tej opcji, albo nawet pochwalcie się swoimi fotkami w komentarzach.

Aplikacja dostępna jest po kliknięciu w link poniżej:

aparat_windows

 


Dziękuję odwiedzili ten post Tryb panoramy w końcu dostępny w aplikacji Aparatu w Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement