Ta gra będzie prawdziwym must have dla fanów piłki nożnej

Advertisement

fifa

Piłka nożna to prawdopodobnie najpopularniejszy sport na świecie. Na pewno taki jest w Polsce, a po tegorocznych Mistrzostwach Europy możemy być dumni z naszych piłkarzy. Gier oferujących rozgrywki piłkarskie jest całkiem sporo. Począwszy od małych tytułów przez te średnie, a skończywszy na gigantach takich jak Pro Evolution Soccer czy FIFA. Jednak dobrze by było, żeby fani mieli szansę rozegrać zwycięski pojedynek w każdej chwili z najświeższym składem. Tak też niedługo się stanie!

 

Studio Electronic Arts odpowiedzialne za produkcję FIFA ogłosiło, że wersja 2017 zawita na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Mamy dostać zupełnie nowy i zaktualizowany produkt tak, by wsiąknąć w piłkarski świat na dobre. FIFA 2017 od podstaw zostanie stworzona z myślą o rozrywce mobilnej, nie będzie więc to żaden port ani półśrodek. EA obiecuje nowe funkcje społecznościowe, odświeżone składy, ligi oraz rankingi.

 

FIFA 2017 przyniesie nam ponad: 30 lig, 650 drużyn i 17 tysięcy zawodników! Studio wierzy, że to będzie najbardziej autentyczna i realistyczna gra w kategorii piłki nożnej na urządzeniach mobilnych. Pojawi się również kilka minigierek.

 

Data premiery na Androida i iOSa pozostaje jak na razie nieznana. „Duża” wersja, czyli konsolowa tudzież pecetowa zapowiedziana została na 27 września. Mniej więcej w tym samym okresie powinniśmy się doczekać FIFA 2017 w Sklepie Play.

 

źródło: trustedreviews

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia Ta gra będzie prawdziwym must have dla fanów piłki nożnej może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link