Advertisement

Spotify Premium na lato za jedyne 99 groszy!

Advertisement

spotify

Muzyka! Kto dziś wyobraża sobie bez niej życie? Towarzyszy nam w drodze do szkoły bądź pracy. Umila nam czas podczas joggingu czy ćwiczeń na siłowni. Po ciężkim tygodniu przenosi nas w weekendowe dni szaleństwa i całonocne tańce. Dlatego tej promocji nie możecie przegapić. Bo zapłacicie mniej niż złotówkę!

 

Spotify po raz kolejny startuje z promocją konta premium. Za jedyne 99 groszy dostajemy 3 miesiące abonamentu. A to oznacza, że słuchamy muzyki bez reklam, w wysokiej jakości, z dowolną ilością przełączania jak i odtwarzania jednego utworu! Również pojawia się możliwość pobrania ulubionych kawałków i słuchania ich bez połączenia z Internetem. Oszczędzamy zatem dodatkowo nasz transfer danych.

 

Warto również dodać, że Spotify uruchomiło jakiś czas temu usługę Running, która dobierze odpowiednią muzykę do naszego tempa w trakcie treningu. Zważywszy, że za oknem już lato jest to kolejny mocny argument, by dać się ponieść szału zakupów.

 

Promocja Spotify 3 miesiące Premium za 99 groszy obowiązuje do końca przyszłego miesiąca, czyli do 30 czerwca. Przeznaczona jest dla nowych użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z konta Premium. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie bez strachu, że po 3-miesięcznym okresie zapłacimy 19,99 złotych. Ale być może wciągniecie się na dobre!

 

 

Dziękuję odwiedzili ten post Spotify Premium na lato za jedyne 99 groszy!. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement