Advertisement

OnePlus 5 może oferować aż 8 GB RAM

Advertisement

Dostępność smartfonów z logo OnePlus nie jest może najlepsza, ale przy odrobinie chęci da się je zdobyć. Wiele osób się na to decyduje, czemu trudno się dziwić. Relacja ceny do możliwości wypada w propozycjach tego producenta naprawdę dobrze. Liczymy na to, że nie inaczej będzie przy okazji tegorocznego flagowca.

A ten zadebiutować powinien pod nazwą OnePlus 5. Do tej pory brakowało doniesień na jego temat, ale właśnie się to zmienia. Co najważniejsze, od razu mamy do czynienia z bardzo ciekawymi wzmiankami. Wedle chińskich źródeł smartfon wyposażony zostanie w aż 8 GB pamięci RAM.

Mogą pojawić się pytania, czy twórcy oprogramowania są to w stanie wykorzystać? Niezależnie od odpowiedzi podobny obrót spraw wydaje się bardzo prawdopodobny. Wystarczy przypomnieć, że OnePlus 3T oferuje 6 GB RAM.

W nowym modelu zobaczyć powinniśmy też wydajniejszy procesor – najpewniej Snapdragon 835 oraz ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli. Być może zredukowane zostaną ramki, ale obecnie to raczej kwestia domysłów. Podobnie jak to, że producent mógłby postawić na podwójną kamerę główną.

Źródło: wccftech, TechTimes

Dziękuję odwiedzili ten post smartfon może oferować aż 8 GB RAM. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement