Advertisement

Skype w premierowej wersji dostępny dla wszystkich użytkowników

Advertisement

Dzisiaj rano pojawiła się aktualizacja aplikacji Skype dla wszystkich użytkowników z oficjalną wersją systemu Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Wraz z najnowszą wersją Microsoft postanowił usunąć dopisek z nazwy aplikacji świadczący o tym, że mamy do czynienia z wersją testową. Premierowa wersja aplikacji Skype, wraz z kilkoma ulepszeniami, debiutuje w Sklepie.

Najnowsza odsłona aplikacji Skype podskoczyła z numeru 11.12.112 do wersji 11.13.133.0. Poniżej zamieszczam oficjalną listę zmian i nowości w dzisiejszej aktualizacji:

  • Uprościliśmy sposób, w jaki kontakty w Skype łączą się z aplikacją Osoby w urządzeniu.
  • Wiadomości – czaty z możliwością wyszukiwania, wygodne skróty klawiaturowe i tanie wysyłanie wiadomości SMS z użyciem środków na koncie Skype.
  • Grupowe połączenia wideo – nowy widok umożliwia jeszcze łatwiejszy kontakt.

Jeżeli zauważyliście inne zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Opisywana wersja jest dostępna dla wszystkich użytkowników z oficjalną wersją systemu Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Ta sama wersja aplikacji dostępna jest we wszystkich kręgach Windows Insider. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika.

Skype

Dziękuję odwiedzili ten post Skype w premierowej wersji dostępny dla wszystkich użytkowników. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement