Sklep otrzymuje drobne wizualne zmiany w Windows 10 Mobile

Advertisement

Microsoft udostępnił aktualizację Sklepu dla użytkowników oficjalnej wersji Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Najnowsza wersja wprowadza drobne zmiany wizualne. Aplikacja po aktualizacji podskoczy w Waszych telefonach do wersji 11705.1001.21.0.

Na poniższych zrzutach ekranowych widać porównanie wyglądu aplikacji pomiędzy poprzednią (po lewej) a nową wersją Sklepu (po prawej).

Najnowsza wersja Sklepu wprowadza szare tło do nazwy aplikacji, pogrubione tytuły oraz odstępy pomiędzy nazwą a ceną. Zmiany są widoczne na stronie głównej, w menu pobierania oraz w naszej bibliotece.

Przy okazji został wprowadzony jeden element z nowego projektu graficznego Fluent Design. Jest nim efekt paralaksy, który jest widoczny na dużych obrazach w menu w trakcie przewijania. Więcej informacji o elementach Fluent Design znajdziecie w tym artykule.

Jeżeli zauważyliście jakieś inne zmiany w najnowszej wersji Sklepu to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Jak Wam przypadła do gustu drobna zmiana wizualna wprowadzona przez Microsoft?

Thank you have visited this post Sklep otrzymuje drobne wizualne zmiany w Windows 10 Mobile. We wish could be additional information about technology for you

Source link