Samsung rozpoczyna prace nad Galaxy S9

Advertisement

W sklepach lądują właśnie smartfony Galaxy S8 oraz Galaxy S8+, ale nie znaczy to, że dział mobilny koreańskiego producenta będzie miał teraz wolne. Szybciej niż zwykle ruszają prace nad kolejnym flagowcem.

Wedle redakcji sammobile powołującej się na koreańskie źródła, Samsung rozpoczął już prace nad kluczowymi elementami, jakie trafić mają do Galaxy S9. Już, ponieważ stało się to pół roku wcześniej niż w przypadku Galaxy S8 oraz Galaxy S8+.

Chodzić ma przede wszystkim o wyświetlacze, aczkolwiek wato dodać, iż mowa tutaj o „pracach rozwojowych”. Pierwsze próbki powinny zostać dostarczone jeszcze w tym miesiącu, po tym fakcie rozpoczną się wstępne prace nad kolejnymi podzespołami.

Na spekulacje dotyczące specyfikacji Galaxy S9 za wcześnie, nie miałoby to zresztą większego sensu. Trzeba zająć się tegorocznym flagowcem, którego już dla Was testujemy.

Źródło: sammobile

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia Samsung rozpoczyna prace nad smartfonem może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link