Advertisement

Samsung Galaxy Note 6 Lite – słabszy wariant biznesowy?

Advertisement

Chińskie źródła donoszą, że Samsung może zaprezentować smartfona Galaxy Note 6 Lite, czyli wersję zaprojektowaną z myślą o pracy, a nie rozrywce.

Samsung Galaxy Note 5 / 

Samsung Galaxy Note 5

Ulefone Future - bezramkowy smartfon za 199 dol.

Ile może kosztować smartfon wyposażony w metalową obudowę i pozbawiony bocznych ramek wyświetlacz? Od 199 do 269 dol. – w zależności od daty złożenia zamówienia. Poznajcie Ulefone Future. czytaj więcej

Samsung wyposaży Note 6 w możliwie najlepsze podzespoły. Za pewnik możemy uznać ekran Super AMOLED o rozdzielczości Quad HD, ale mówi się również o 6 GB RAM-u, Snapdragonie 823 i USB typu C. To ostatnie ma spełnić wymagania nowych gogli Gear VR, które podobno zostaną zaprezentowane jesienią. Pytanie brzmi – czy to wszystko jest niezbędne w smartfonie, którego używa się przede wszystkim do pracy, a nie rozrywki?

Chińskie źródła sugerują, że Samsung przygotowuje wariant Lite, mający lepiej sprawdzić się w pracy. Będzie to możliwe dzięki zastosowaniu nieco słabszej specyfikacji – przede wszystkim ekranu o rozdzielczości Full HD, która w mniejszym stopniu obciąża podzespoły, a szczególnie baterię. Ponadto do pracy ma wystarczyć wciąż niezwykle mocny Snapdragon 820 i 4 GB RAM-u. Będzie również najpopularniejsze obecnie microUSB. Tak wyposażony smartfon byłby również tańszy.

Wersja Lite nadchodzącego Galaxy Note’a 6 nie byłaby takim złym pomysłem, ale nie wydaje mi się, aby Samsung miał ją w planach. Cóż, przekonamy się o tym już za kilkanaście tygodni.

Dziękuję odwiedzili ten post Samsung Galaxy Note 6 Lite – słabszy wariant biznesowy?. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement