Produkcja OnePlus 3 ma zostać wkrótce wstrzymana [AKT.]

Advertisement

A
A

OnePlus 3 został określony w naszej recenzji mianem najlepszego obecnie smartfona do 2000 złotych. Bardzo niepokojąco brzmią w związku z tym doniesienia sugerujące, że już wkrótce stracimy możliwość jego zakupu.

Może wydawać się to wręcz niedorzeczne, ponieważ jest to model, który na rynku pojawił się całkiem niedawno. Raporty z państwa środka, którym wtóruje portal GizmoChina mówią nam jednak, iż producent przymierza się do wstrzymania produkcji OnePlus 3.

Dlaczego? Smartfon jest bardzo udany, na brak zainteresowania producent narzekać również nie może. Niestety, do tego stopnia, że ma problemy z zapewnieniem wystarczającej dostępności. Główną przyczyną są podobno trudno dostępne ekrany AMOLED. Tutaj dochodzimy do informacji sprzed kilku dni, które zawarliśmy w publikacji OnePlus 3 może doczekać się wersji Plus.

Teraz jednak mówić należy o tym, że szykowany model pojawi się nie obok obecnego, ale go zastąpi. Rzekomy OnePlus 3 Plus przynieść miałby ekran LCD o wyższej rozdzielczości (przecieki nie są zgodne co do przekątnej), minimalnie szybszy procesor (Qualcomm Snapdragon 821) i być może także podwójną kamerę główną.

Problem w tym, że obecny scenariusz zakładający rezygnację z podstawowej wersji OnePlus 3 nie będzie nastrajać wielu optymistycznie. Prawda?

AKTUALIZACJA, 13.10.2016

Jak zauważyli użytkownicy portalu Twitter, Carl Pei zamieścił wpis, który powinien nieco ostudzić obawy związane z potencjalnym wycofaniem OnePlus 3 ze sprzedaży.

OnePlus 3 ekran

Źródło: GizmoChina, phonearena, Twitter

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia Produkcja OnePlus 3 ma zostać wkrótce wstrzymana [AKT.] może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link