Advertisement

Są problemy z osadzeniem czytnika linii papilarnych pod ekranem Galaxy Note 8

Advertisement

Zanosi się na to, że Galaxy Note 8 wyposażony zostanie w standardowy czytnik linii papilarnych. Z czym nie radzi sobie producent?

Od dłuższego czasu wyczekiwane są smartfony, w których czytnik linii papilarnych osadzony zostanie pod ekranem / zintegrowany z nim. Jednym z pierwszych modeli oferujących tę nowość miałby być Galaxy Note 8, ale najprawdopodobniej tak się nie stanie.

Nikt nie neguje faktu, iż koreański producent nad omawianym rozwiązaniem pracuje. Niektóre z prototypów Galaxy Note 8 posiadać mają standardowy czytnik linii papilarnych, w innych natomiast udało się osadzić go pod ekranem. Wedle najnowszych doniesień, sama skuteczność odczytywania odcisku palca oceniana jest dość pozytywnie, ale pojawił się inny problem.

Czytnik linii papilarnych wpływa podobno na jasność ekranu. W miejscu jego osadzenia poziom jasność ma być zauważalnie wyższy, co negatywnie odbija się na komforcie korzystania z urządzenia. Pomysły na wybrnięcie z tej sytuacji są, ale efekty zobaczymy już raczej przy okazji następnego flagowca.

Dlaczego? Producentowi braknie czasu. Premiera Galaxy Note 8 odbyć ma się już w sierpniu. Omawianą nowość zaoferować może zatem dopiero Galaxy S9. Dopiero, ponieważ głośno mówi się, że pracują nad tym także inni producenci. Przede wszystkim Apple (chociaż nie tylko), które nowe smartfony pokazać ma jesienią i Samsung może dać się wyprzedzić.

Źródło: phonearena, sammobile

Dziękuję odwiedzili ten post Galaxy Note 8: problemy z czytnikiem linii papilarnych pod ekranem. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement