[Pobierz] Asphalt Xtreme – widowiskowe wyścigi po piachu za darmo!

Advertisement

fbsharer-asphaltxtrm

Lubicie czasami wziąć udział w jakimś wyścigu? Oczywiście mam tutaj na myśli świat wirtualny i gry, które nam to umożliwiają! Akurat w Sklepie Play pojawiła się kolejna część gry z serii Asphalt, która zabiera nas z utwardzonych, asfaltowych nawierzchni na nieco mniej stabilne. Przed Wami Xtreme!

 

Asphalt Xtreme oferuje aż 35 pojazdów. Wśród nich znajdziemy samochody marki Dodge, Subaru czy Chevrolet. Jeśli chodzi o ich typy, będziemy mieć do czynienia z SUVami, buggy czy też pojazdami rajdowymi. Przyjdzie nam się ścigać po piasku, wydmach, a nawet przeprawiać się przez błoto. Gra oferuje również tryb wieloosobowy online dla ośmiu graczy jednocześnie.

 

YouTube Preview Image

 

Asphalt Xtreme dostępny jest za darmo w Sklepie Play. Wewnątrz znajdziemy mikropłatności od 1,79 aż do 318,84 zł, ale spokojnie, nie trzeba z nich korzystać. Zabawa jest równie przednia bez płacenia.

 

POBIERZ ASPHALT XTREME

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia [Pobierz] Asphalt Xtreme – widowiskowe wyścigi po piachu za darmo! może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link