LG G6 mini może być bardzo kuszący – mimo ekranu 5,4 cala

Advertisement

LG G6 mini może być bardzo kuszący – LG G5 okazał się, delikatnie to ujmując, średnio udanym flagowcem. Z LG G6 jest już inaczej, koreański producent pokazał tutaj, że wciąż stać go na wiele. Zapewne równie pozytywne komentarze napływałyby pod adresem LG G6 mini.

Oczywiście jeśli sprawdzą się przecieki i ten rzeczywiście zadebiutuje, a dodatkowo będzie miał do zaoferowania interesującą specyfikację. Wedle technobuffalo, LG G6 mini nadciąga i będzie propozycją z ekranem o przekątnej 5,4 cala. Jak na wersję mini wydaje się to naprawdę sporo, ale również tutaj pojawić miałyby się bardzo smukłe ramki, przez co ogólne gabaryty smartfona nie powinny odstraszać.

Przecieki nie są na tyle konkretne aby podać dokładne wymiary LG G6 mini. Mówią nam jednak, iż ekran zajmować będzie 80% przedniego panelu. Podzespoły będą zapewne słabsze. Jeśli jednak producent nie odchudzi parametrów zbyt mocno, LG G6 może być bardzo kuszący.

Pozostaje czekać na konkretniejsze doniesienia. Tymczasem zapoznać możecie się z recenzją LG G6, którą już dla Was przygotowaliśmy.

Źródło: technobuffalo

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia LG G6 Mini – Plotki na temat modelu z ekranem 5,4 cala może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link