Advertisement

Te zdjęcia zrobiono przy pomocy OnePlus 5 – ładne?

Advertisement

Do premiery OnePlus 5 można powoli zaczynać odliczać już nie dni, ale godziny. Producent nic sobie z tego jednak nie robi i cały czas podgrzewa atmosferę przed i tak gorącym już wydarzeniem. Tym razem padło na aspekt fotograficzny.

Podobnie jak w przypadku poprzedników, spotkamy się zapewne z określeniem „pogromca flagowców”. A skoro ostatnimi czasy kładą one spory nacisk na możliwości fotograficzne to i OnePlus 5 będzie musiał oferować tu sporo. Mamy małą próbkę.

Pete Lau, CEO OnePlus, opublikował kilka zdjęć wykonanych nadchodzącym flagowcem. Mają one rozmiar 4608 x 3456 pikseli, co sugerowałoby matrycę 16 Mpix (aparat będzie tu najprawdopodobniej podwójny). Szczegółowość, odwzorowanie kolorów, a przede wszystkim rozpiętość tonalna wyglądają bardzo obiecująco, nie bez powodu wybrano zresztą scenę zachodu słońca. Można oczywiście akcentować, że zdjęcia zostały starannie wyselekcjonowane, niemniej i tak zdają się nastrajać optymistycznie. Oceńcie zresztą sami.

OnePlus 5 przykładowe zdjęcieOnePlus 5 przykładowe zdjęcie

OnePlus 5 przykładowe zdjęcieOnePlus 5 przykładowe zdjęcie

Prócz aparatu zapewniającego powyższe efekty, OnePlus 5 oferować ma między innymi procesor Qualcomm Snapdragon 835, 6 lub 8 GB pamięci RAM oraz 5,5-calowy ekran. Premiera smartfona już 20 czerwca.

Źródło: weibo

Dziękuję odwiedzili ten post OnePlus 5: przykładowe zdjęcia wykonane smartfonem. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement