Advertisement

Odświeżony Instagram już dostępny dla telefonów z Windows 10 Mobile

Advertisement

Instagram dla Windows 10 Mobile

Kilka dni temu swoją premierę miała odświeżona aplikacja Instagram, która w pierwszej kolejności zadebiutowała na telefonach z systemem Android oraz iOS. Producent obiecał, że posiadacze telefonów z systemem Windows 10 Mobile również będą mogli pobrać aktualizację w tym tygodniu. Słowa dotrzymał bowiem tydzień się jeszcze nie skończył.

 

Aplikacja Instagram podskoczyła z wersji 7.20.1 do wersji 8.0.1. Najnowsza odsłona aplikacji to przede wszystkim zmiany wizualne, które objęły zarówno ikonę jak i interfejs użytkownika.

Co nowego w Instagram 8.01?

  • Zmieniamy wygląd! Nowa ikona nadal zawiera tęczę i aparat. Prostszy wygląd aplikacji umożliwia skoncentrowanie się na zdjęciach i filmach. Nie wprowadziliśmy żadnych zmian dotyczących nawigacji w serwisie.

Aplikację możecie zaktualizować już teraz korzystając z poniższego odnośnika lub ręcznie wyszukując dostępność aktualizacji w sklepie. Dajcie znać czy przypadł Wam do gustu nowy wygląd aplikacji.

Kod QR

Dziękuję Kuba za informację!

Dziękuję odwiedzili ten post Odświeżony Instagram już dostępny dla telefonów z Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement