Advertisement

Nowa opcja dla testerów Windows 10 Mobile w szybkim kręgu Insider

Advertisement

Aktualizacja godz. 14:03. Jak się okazuje był to jedynie tymczasowy błąd w telefonach z systemem Windows 10 Mobile. Użytkownicy zapisani do programu Windows Insider nie mogą pominąć oficjalnej aktualizacji a tym samym nie mają możliwości zapisania się do testów nowego rozgałęzienia. Nie wiadomo czy opcja pojawi się czy też, tak jak donoszą nieoficjalne informacje, Feature 2 czyli Fall Creators Update będzie ostatnią aktualizacją dla telefonów.

Poprzednia treść artykułu

Kilka dni temu pisałem o przygotowaniach testerów systemu Windows 10 do nowego rozgałęzienia o nazwie kodowej Redstone 4. Wraz z najnowszą kompilacją Build 15237 testerzy mobilnej wersji systemu Windows 10 również otrzymali nowe możliwości w ustawieniach programu Windows Insider. Czyżby Microsoft przygotowywał się do udostępnienia nowego rozgałęzienia dla systemu Windows 10 Mobile?

Uczestnicy programu Windows Insider, którzy zdecydowali się wgrać aktualizację Feature 2 otrzymali nową opcję w ustawieniach testowego programu. Teraz oprócz wyboru wolnego oraz szybkiego kręgu użytkownik może zdecydować się na nową opcję o nazwie Skip ahead to the next Windows release. Włączenie nowej opcji spowoduje automatyczne ustawienie odbierania szybkich aktualizacji.

Od tego momentu osoby, które posiadają system w wersji Feature 2 mogą wybrać pomiędzy następującymi opcjami:

  • Wolne aktualizacje. Użytkownik będzie w dalszym ciągu otrzymywał sprawdzone kompilacje z rozgałęzienia Feature 2.
  • Szybkie aktualizacje + Następna wersja systemu Windows. Użytkownik będzie w dalszym ciągu otrzymywał najnowsze kompilacje z rozgałęzienia Feature 2.
  • Szybkie aktualizacje + Skip ahead to the next Windows release. Użytkownik w niedługim czasie otrzyma możliwość pobrania kompilacji z nowego rozgałęzienia. Przez jakiś czas będą jednak pobierane kompilacje z obecnego rozgałęzienia Fetaure 2.

Dodanie nowej opcji może oznaczać, że Microsoft jednak przygotowuje się do udostępnienia nowego rozgałęzienia dla posiadaczy telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Na tę chwilę nie wiadomo kiedy miałoby nastąpić udostępnienie nowych kompilacji oraz jakie nowości zostaną w nich zawarte. Nowa wersja systemu powinna zostać udostępniona na krótko przed oficjalną premierą aktualizacji Fall Creators Update. Nie wiadomo również, które modele telefonów zostaną dopuszczone do testów nowego rozgałęzienia.

Dziękuję odwiedzili ten post Nowa opcja dla testerów Windows 10 Mobile w szybkim kręgu Insider. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement