Advertisement

Samsung Galaxy S8 Mini: nieoficjalna, bardzo ciekawa specyfikacja smartfona

Advertisement

Galaxy S8 mini ma być nieco słabszy od Galaxy S8 i Galaxy S8+, ale wciąż jawi się jako bardzo ciekawy smartfon. Co ważne, z ekranem Infinity Display.

Nieoficjalna, bardzo ciekawa specyfikacja Galaxy S8 mini – Wzrastają szanse na realizację scenariusza, wedle którego modele Galaxy S8 i Galaxy S8+ doczekają się mniejszego brata. Aby było jeszcze ciekawiej, doniesienia na temat specyfikacji Galaxy S8 mini wyglądają naprawdę obiecująco.

Koreańskie źródła donoszą, że będzie on nieco słabszy od dwóch topowych modeli, ale nie na tyle, aby mieć jakiekolwiek problemy z zadaniami stawianymi przed smartfonami. Trudno mieć bowiem zastrzeżenia do konfiguracji obejmującej procesor Qualcomm Snapdragon 821 i 4 GB pamięci RAM, a właśnie takowa ma pojawić się w Galaxy S8 mini.

Wszystko przy zachowaniu bezramkowego wyświetlacza Infinity Display, w tym przypadku jednak o przekątnej 5,3 cala. I oczywiście można twierdzić, że jak na wersję mini to dużo, ale warto pamiętać, że ogólne gabaryty urządzenia byłyby niewielkie.

Poza tym specyfikacja obejmować ma 32 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej i kamerę 12 Mpix. Przecieki nie wspominają natomiast o baterii, ale z pewnością zostałaby względem Galaxy S8 i Galaxy S8+ zmniejszona.

Related: Will there be a Samsung Galaxy S8 Mini?

Tak wyposażony Galaxy S8 mini może mieć szanse na naprawdę dobrą sprzedaż. Nie da się wykluczyć, że walkę o klienta stoczy z LG G6 mini, który również zawitać ma do sklepów.

Źródło: phonearena

Dziękuję odwiedzili ten post Samsung Galaxy S8 Mini: nieoficjalna, bardzo ciekawa specyfikacja smartfona. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement