Advertisement

Minecraft Pocket Edition dla Windows Mobile nie umarł – pojawiła się nowa wersja z wszystkimi funkcjonalnościami – wpworld.pl

Advertisement


Nieco ponad miesiące temu informowaliśmy was o tym, że studio Mojang, będące już właśnością Microsoftu wstrzymało rozwój Minecrafta Pocked Edition dla platformy Windows Phone. Jak się okazuje informacje były prawdziwe jedynie w połowie, gdyż nie było wtedy wiadomo, że szykowana jest nowa wersja dedykowana platformie Windows Mobile, która zawiera wszystkie funkcjonalności wersji PE znane z Androida czy iOS.

Jak informuje Mojang na blogu minecraft.net wersja wydana dzisiaj na Windows 10 Mobile jest w pełni funkcjonalna i kompatybilna z Minecraft PE na inne platformy, znajdziemy tu m.in: Osiągnięcia, Realmsy, wszystkie nowe funkcje gry łącznie z ostatnią aktualizacją The End.


Gra dostępna jest jedynie na Windows 10 Mobile, jednak jeżeli zakupiliście ją wcześniej na Windows Phone, teraz otrzymacie ją bezpłatnie pod warunkiem posiadania najnowszej wersji Windows 10 Mobile. Regularna cena gry to obecnie 30,50zł, pobrać ją możecie klikając na link poniżej.

Pobierz MinecraftMało? Czytaj dalej…

Dziękuję odwiedzili ten post Minecraft Pocket Edition dla Windows Mobile nie umarł – pojawiła się nowa wersja z wszystkimi funkcjonalnościami – wpworld.pl. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement