Advertisement

Microsoft wspiera promocję flagowego telefonu HP Elite x3

Advertisement

HP Elite x3

W lutym tego roku, podczas targów Mobile World Congress, został zaprezentowany telefon HP Elite x3, który wzbudził ogromne zainteresowanie. Przede wszystkim smartfon pracuje pod kontrolą systemu Windows 10 Mobile oraz posiada wyśrubowane do granic możliwości parametry techniczne. HP reklamuje swój produkt jako urządzenie z możliwościami telefonu, tabletu oraz komputera. Microsoft mocno wspiera swojego strategicznego partnera i reklamuje telefon w swoich sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej.

Dzisiaj Microsoft oficjalnie poinformował, że flagowy telefon HP Elite x3 jest dostępny w stacjonarnych sklepach Microsoft Store w USA oraz w internetowych sklepach Microsoft. Z tej okazji korporacja z Redmond przygotowała kolejny film opisujący możliwości telefonu HP.

Microsoft jest w pełni zaangażowany w rozwój systemu Windows 10 Mobile. Nowa strategia współpracy ze strategicznymi partnerami OEM daje pierwsze rezultaty. Na rynku pomału zaczynają pojawiać się telefony innych producentów z systemem Windows 10 Mobile. Microsoft w ramach nowej strategii rozpoczął promocję flagowego produktu HP Elite x3, który obecnie jest jednym z najważniejszych urządzeń z systemem Windows 10 Mobile ponieważ wyniki sprzedaży oraz ogólny odbiór tego telefonu będą miały decydujący wpływ na dalsze postrzeganie mobilnego systemu Windows zarówno przez klientów jak i partnerów.

Rozpoczęcie promocji telefonu w USA oraz dostępność telefonów innych producentów w sklepie Microsoft Store to jasny i klarowny sygnał dla partnerów, że nie mają się czego obawiać. Pozostaje jedynie pytanie czy promocja przyniesie żądane efekty, które przełożą się na większe zainteresowanie zarówno ze strony producentów sprzętu jak i potencjalnych klientów.

Telefon HP Elite x3 możecie kupić bezpośrednio w sklepie Microsoft Store UK lub na polskiej stronie producenta. Cena waha się w przedziale od 3400 zł do 4000 zł w zależności od wyposażenia oraz od kraju, w którym zamierzamy zakupić telefon.

Źródo: Microsoft

Dziękuję odwiedzili ten post Microsoft wspiera promocję flagowego telefonu HP Elite x3. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement