Advertisement

Microsoft udostępnia oficjalną listę zmian w kompilacji Build 10586.545

Advertisement

Aktualizacja Windows 10 Mobile

Z małym opóźnieniem Microsoft udostępnił szczegółową listę zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej kompilacji oznaczonej numerem Build 10586.545. Jest to kolejna zbiorcza aktualizacja dla systemu z rozgałęzienia Threshold 2, która została udostępniona dla komputerów oraz telefonów. Zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi udoskonaleniami poczynionymi w najnowszej odsłonie systemu.

Microsoft publikuje wspólną listę zmian dla systemów Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Wszystkie główne poprawki dotyczą komputerowej wersji systemu. W przypadku telefonów zostały wprowadzone jedynie drobne ulepszenia. Poniżej oficjalna lista zmian i poprawek w kompilacji Build 10586.545.

Aktualizacja zawiera ulepszenia jakościowe oraz poprawki bezpieczeństwa. W tej kompilacji nie zostały wprowadzone żadne nowe funkcji. Główne zmiany są następujące:

  • Lepsza niezawodność poprzez zwiększenie czasu dla odzyskiwania urządzeń z trybu oczekiwania.
  • Naprawiono błąd, który występował na niektórych urządzeniach z funkcją Bitlocker, który nie uruchamiał ekranu startowego Bitlocker.
  • Naprawiono błąd z funkcjami MouseUp oraz MouseDown, które nie działały prawidłowo podczas przewijania w Inline Frame (IFrame).
  • Naprawiono błąd, który opóźniał wyświetlanie zawartości podczas zmiany rozmiaru okna Internet Explorer 11.
  • Naprawiono błąd ze specjalnymi znakami oraz kliknięciami myszy, które nie działały na urządzeniach w sesji Remote Assistance.
  • Naprawiono błąd z wyświetlaniem punktów multi-pixel w bibliotece Web Graphics Library (WebGL).
  • Naprawiono pozostałe błędy z niektórymi urządzeniami takie jak brak możliwości przejścia z trybu czuwania do trybu uśpienia, brak instalowania aktualizacji oraz z przeglądarką Internet Explorer 11.
  • Aktualizacje bezpieczeństwa dla Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Kernel Mode Drivers, metod autentyfikacji Windows, Microsoft Graphics Component oraz Kernel Mode Blacklist.

Źródło: Microsoft

Dziękuję odwiedzili ten post Microsoft udostępnia oficjalną listę zmian w kompilacji Build 10586.545. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement