Advertisement

Microsoft testuje wewnętrznie nową kompilację Windows 10 Mobile Build 14910.1001

Advertisement

Windows Insider w Windows 10 Mobile Anniversary Update

W zeszłym tygodniu Microsoft udostępnił dla uczestników programu Windows Insider pierwszą kompilację z rozgałęzienia Redstone 2 o numerze Build 14905. Jeżeli posiadacie ustawiony szybki krąg w ustawieniach telefonu to możecie pomału szykować telefony na nową kompilację o numerze Build 14910.1001.

Pierwsza kompilacja z rozgałęzienia Redstone 2 wprowadziła zaledwie dwie nowości. Pierwsza z nich to nowe dźwięki systemowe a druga to możliwość wykonania akcji z powiadomieniami o nieodebranych połączeniach. Szczegółowe informacje o kompilacji Build 14905 znajdziecie w tym artykule.

Microsoft pracując nad wspólnym jądrem systemu OneCore w rozgałęzieniu Redstone 1 przesunął wprowadzanie nowości do kolejnego rozgałęzienia jakim jest Redstone 2. To oznacza, że wraz z kolejnymi aktualizacjami w programie Windows Insider będziemy otrzymywać nowe funkcje oraz usprawnienia, których nie doczekaliśmy się w poprzedniej aktualizacji systemu Anniversary Update.

Nowa wersja systemu pojawi się z całą pewnością w tym tygodniu. Od kiedy za sterami programu Windows Insider stanęła Dona Sarkar aktualizacje są udostępniane znacznie częściej. Być może jeszcze dzisiaj Build 14910.1001 zostanie udostępniony w szybkim kręgu aktualizacji. Sprawdzajcie dostępność aktualizacji w Waszych telefonach począwszy od godziny 19:00.

Źródło: Core Insider Program

Dziękuję odwiedzili ten post Microsoft testuje wewnętrznie nową kompilację Windows 10 Mobile Build 14910.1001. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement