Advertisement

Masz zamiar kupić Minecrafta? Zrób to teraz, bo już niedługo będzie drożej

Advertisement

Masz zamiar kupić Minecrafta? Zrób to teraz, bo już niedługo będzie drożej


Studio Mojang czyli twórca Micecrafta poinformował dzisiaj, że już niebawem zmienią się ceny gry w niektórych regionach na świecie. Zmiana podyktowana jest zmieniającym się kursem dolara wobec waluty, w jakiej obecnie sprzedawany jest Minecraft w wielu krajach na świecie. Zmiana dotyczy tych krajów, których waluta w ostatnim czasie straciła na wartości w stosunku do dolara amerykańskiego. Wśród krajów, które załapały się na podwyżkę jest też niestety Polska.

Cena gry w Polsce zmieni się z 80zł na 100zł, czyli czeka nas podwyżka aż o 25%. Rekordzistami na tym polu są Norwegowie, tam podwyżka wyniesie ponad 50%.

minecraft-podwyzka-cen

Zmiana ceny dotyczy jedynie standardowej wersji na komputery (wersja Java), ceny gry na konsole, telefony i gry ze Sklepu Windows pozostają bez zmian. Jeżeli przymierzaliście się do zakupu gry, warto się spieszyć, zmiany wchodzą w życie 23 maja.

Poniżej gry w wersji na Windows 10 i Windows Mobile.

Minecraft: Windows 10 Edition Beta

Developer: Microsoft Studios


Minecraft: Pocket Edition

Developer: Microsoft StudiosDziękuję odwiedzili ten post Masz zamiar kupić Minecrafta? Zrób to teraz, bo już niedługo będzie drożej. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement