Mapy Windows otrzymują elementy projektu NEON w szybkim kręgu Insider

Advertisement

Pierwsze informacje na temat nowego projektu graficznego systemu Windows 10 o nazwie NEON pojawiły się pod koniec zeszłego roku. Docelowo odświeżony interfejs użytkownika ma zostać udostępniony wraz z kolejną dużą aktualizacją systemu o nazwie Redstone 3, ale już teraz uczestnicy programu Windows Insider mogą zobaczyć zwiastun tego co pojawi się w dalszej części tego roku. Najnowsza aktualizacja aplikacji Mapy Windows wprowadza elementy projektu NEON zarówno dla komputerów jak i telefonów z systemem Windows 10.

Głównymi elementami projektu NEON mają być przezroczystości oraz rozmyte tła tuż obok nowych animacji czy większej spójności w wyglądzie systemu. Do tej pory elementy projektu pojawiły się w komputerowych aplikacjach Filmy i TV oraz Muzyka Groove. Dzisiaj dołączyła do nich aplikacja Mapy Windows, która również dostępna jest dla mobilnej wersji systemu. Najnowsza wersja aplikacji wprowadza przezroczystości w głównym menu, podczas wyszukiwania lokalizacji oraz w innych wyskakujących oknach. Nie są to rewolucyjne zmiany tylko delikatne odświeżenie dotychczasowej stylistyki, która wraz z systemem Redstone 3 obejmie nie tylko aplikacje, ale również wygląd całego systemu.

Opisywane nowości są dostępne w aplikacji Mapy Windows w wersji 5.1705.1162.0 dla uczestników programu Windows Insider, którzy zapisani są do szybkiego kręgu. Dajcie znać czy otrzymaliście opisywaną aktualizację oraz jak Wam się podoba nowy projekt graficzny.

Thank you have visited this post Mapy Windows otrzymują elementy projektu NEON w szybkim kręgu Insider. We wish could be additional information about technology for you

Source link