LG testuje już Androida 7.0 Nougat na LG G5

Advertisement

A
A

Dopiero co informowaliśmy, iż Galaxy Note 7 nie będzie długo czekał na Androida 7.0. Okazuje się, że drugi z największych koreańskich producentów nie chce być gorszy i też czym prędzej wydać planuje nowszą wersję systemu na swojego flagowego smartfona.

Mowa oczywiście o LG, które największą uwagę przykłada obecnie do LG G5. Modułowy, testowany przez nas smartfon trafił na rynek z preinstalowanym Androidem 6.0.1 Marshmallow. Aktualizacja do wersji 7.0 Nougat to w tym przypadku obowiązek i producent wcale się od tego nie odcina.

Rozpoczęły się już nawet testy i to takie, w których brać mogą udział użytkownicy. Oczywiście ci zainteresowani i na ten moment jedynie z rynku koreańskiego. Szersza dostępność wczesnej wersji pomóc ma w szybszym znalezieniu ewentualnych niedociągnięć.

Nie wiemy czy testy rozszerzone zostaną o więcej państw. Premiera finalnej wersji Androida 7.0 Nougat na LG G5 będzie miała miejsce jeszcze w tym roku. Za jakiś czas poznać powinniśmy bliższy termin.

Android 7.0 Nougat na LG G5

Źródło: LG

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia LG testuje już Androida 7.0 Nougat na LG G5 może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link