Lenovo zapowiada aktualizację do… Androida O

Advertisement

Lenovo

Aktualizacja Androida jest tematem dość drażliwym. Obecnie wyczekiwać będziemy informacji odnoście tego, które modele otrzymają Androida N. Co jednak ciekawe, niektórzy już teraz mogą być spokojni o Androida O.

Kto cieszyć może się takim komfortem? Osoby decydujące się na zakup zaprezentowanych kilka dni temu modeli Moto G4 i Moto G4 Plus. Na starcie pracować mają one pod kontrolą Androida 6.0 (M). W sieci pojawiła się jednak grafika promocyjna, z której jasno wynika, iż spodziewać można się aktualizacji nie tylko do Androida N, ale również do Androida O.

Android O przeciek

Zaskoczenie? Absolutnie nie. Smartfony z serii Moto to jedne z tych, których właściciele na brak aktualizacji narzekać nie mogą. Nic nie wskazuje na to, aby taki stan rzeczy miał się w najbliższej przyszłości zmienić, a powyższa grafika jedynie to potwierdza.

Nie wypada się też dziwić oznaczeniu kolejnej wersji systemu. Google idzie bowiem zgodnie z alfabetem, a zatem po N kolej na O. Ciekawsze może być rozwiązanie zagadki, jak brzmieć będzie pełna nazwa. Tego nie wiemy jednak nawet w kontekście Androida N.

Źródło: phonearena, stackoverflow

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia Lenovo zapowiada aktualizację do… Androida O może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link