Które smartfony dostaną Windows 10 Creators Update? Oto lista

Advertisement

Mobilny Windows nigdy nie cieszył się szczególnie dużym zainteresowaniem. Od dłuższego czasu jego udziały na rynku systematycznie maleją i coraz głośniej mówi się, że Microsoft nie widzi szans na lepszą przyszłość. Ostatnie plany producenta zdają się to dobitnie potwierdzać.

Okazuje się bowiem, iż aktualizacja Windows 10 Creators Update (duża, ale nie tak imponująca jak w wersji komputerowej) udostępniona zostanie tylko wybranym. Dość powiedzieć, że załapie się na nią wyłącznie 6 telefonów z logo Microsoft. Ich lista wygląda następująco:

Sytuacja nie poprawia się znacząco w momencie, w którym dodamy do tego modele innych producentów. Trudno jednak, aby było inaczej. Nie jest tajemnicą, iż głównym dostawcą smartfonów z Windows 10 jest właśnie Microsoft.

Onotować trzeba jednak, iż aktualizacja Windows 10 Creators Update trafi również na:

  • HP Elite x3

 

  • Alcatel IDOL 4S

 

  • Alcatel OneTouch Fierce XL

 

  • SoftBank 503LV

 

  • VAIO Phone Biz

 

  • MouseComputer MADOSMA Q601

 

  • Trinity NuAns NEO

 

Łącznie mamy zatem 13 smartfonów. Tym samym sprawdziły się nieoficjalne doniesienia, które jakiś czas temu sugerowały właśnie taki obrót spraw.

Nowych urządzeń brakuje, lista starszych, ale wspieranych szybko się zmniejsza. Trudno w takiej sytuacji zachęcić kogokolwiek do przesiadki na tę platformę. Chyba pora rozejrzeć się za smartfonem, który zastąpi Windows Phone.

Źródło: blogs.windows

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia Które smartfony dostaną Windows 10 Creators Update? Oto lista może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link