Konferencja #MicrosoftEvent odbędzie się 23 maja w Szanghaju

Advertisement

Na początku tego tygodnia odbyła się konferencja #MicrosoftEDU przeznaczona przede wszystkim dla uczniów i studentów a już poznaliśmy datę kolejnej konferencji. Wydarzenie pod nazwą #MicrosoftEvent odbędzie się 23 maja w Szanghaju, największym chińskim mieście. Na tę chwilę agenda konferencji nie jest znana, ale najprawdopodobniej zostaną zaprezentowane nowe urządzenia.

Microsoft przygotował stronę dedykowaną wydarzeniu. Na tę chwilę nie znajdziemy tam żadnych szczegółowych informacji poza następującą informacją:

On May 23 in Shanghai, Microsoft will show the world what’s next.

Na konferencję za pomocą sieci społecznościowych zaprosił również Panos Panay, który jest odpowiedzialny między innymi za dział Surface w Microsoft. To oznacza, że najprawdopodobniej podczas wydarzenia Microsoft zaprezentuje nowe urządzeniach z linii Surface.

Konferencja rozpocznie się 23 maja o godzinie 13:00 naszego czasu. Microsoft z pewnością przygotuje streaming na żywo, który również pojawi się na naszym portalu. Jakie nowe urządzenia według Was zostaną zaprezentowane w Szanghaju? Warto również przypomnieć, że w przyszłym tygodniu w dniach od 10 do 12 maja odbędzie się konferencja Build 2017.

Thank you have visited this post Konferencja #MicrosoftEvent odbędzie się 23 maja w Szanghaju. We wish could be additional information about technology for you

Source link