Już wkrótce otrzymamy dostęp do nowych kompilacji systemu Redstone 2

Advertisement

Windows Insider w Windows 10 Mobile Anniversary Update

Przez ostatnie kilka miesięcy uczestnicy programu Windows Insider testowali najnowsze kompilacje systemu z rozgałęzienia Redstone 1. Czas sprawdzania dobiegł końca i już w przyszłym tygodniu system z tego rozgałęzienia zostanie udostępniony jako oficjalna aktualizacja o nazwie Anniversay Update. Microsoft jednak nie zwalnia prac co oznacza tym samym, że testerzy już wkrótce otrzymają dostęp do nowego rozgałęzienia o nazwie Redstone 2.

Pierwsza kompilacja z rozgałęzienia Redstone 2 o numerze Build 14894 jest już widoczna na stronie BuildFeed. To oznacza, że już w niedługim czasie uczestnicy programu Windows Insider zapisani do szybkiego kręgu aktualizacji będą mogli sprawdzić nowości oraz zgłosić błędy jakie napotkają w najnowszym rozgałęzieniu systemu.

Niestety nie wiadomo kiedy otrzymamy dostęp do testów najnowszych wersji systemu. Prawdopodobnie nowe kompilacje zostaną udostępnione po premierze oficjalnej aktualizacji Anniversary Update. Być może Microsoft nas zaskoczy i udostępni Redstone 2 jeszcze przed premierą. Na tę chwilę nie wiadomo również czy wszystkie dopuszczone telefony do oficjalnej aktualizacji Windows 10 Mobile otrzymają możliwość testowania nowych kompilacji.

Źródło: BuildFeed.net

Dziękuję monioks za informację!

Thank you have visited this post Już wkrótce otrzymamy dostęp do nowych kompilacji systemu Redstone 2. We wish could be additional information about technology for you

Source link