Advertisement

Jak Zmienić Dzwonek w Systemie Windows 10 Mobile – Jak ustawić własny dźwięk dzwonka w Windows 10 Mobile?

Advertisement

Windows-10-Mobile2

Jak ustawić własny dźwięk dzwonka w Windows 10 Mobile? – Jak Zmieniae Dzwonek W Systemie Windows 10 Mobile – Jak Zmienić Dzwonek w Systemie Windows 10 Mobile – Poniższy artykuł zawiera nieaktualne informacje. W najnowszych wersjach systemu Windows 10 Mobile wystarczy przegrać plik w formacie MP3 do folderu Dzwonki (Ringtones) w naszym telefonie. Możemy to zrobić podłączając telefon do komputera. Po tej operacji możemy ustawić dowolny dzwonek w naszym telefonie.

Co jakiś czas w komentarzach pod artykułami związanymi z systemem Windows 10 Mobilew wersji Build 10536 pytacie w jaki sposób ustawić własne dźwięki dzwonków w telefonie. Jak się okazuje jest to możliwe i wystarczy wykonać kilka prostych kroków.

Najnowsza kompilacja 10536.1004 nie widzi naszych dzwonków w formacie mp3. Aby telefon rozpoznał nowe dźwięki musimy posiadać plik w formacie M4r.  Dobra informacja jest taka, że możemy poddać konwersji nasze dźwięki mp3 aby otrzymały nowy, obsługiwany format M4r.

Related: How to Change Ringtone in Windows 10 Mobile

Pliki możecie konwertować np. na stronie Free MP3 to M4r Converter lub możecie skorzystać z własnych narzędzi jeżeli takowe posiadacie. Plik w formacie M4r kopiujemy do naszego telefonu do folderu Ringtones. Po wgraniu dźwięku będzie on widoczny na liście wszystkich dostępnych dźwięków w telefonie.

jak zmienić dzwonek w systemie windows 10 mobile

Jak Zmienić Dzwonek w Systemie Windows 10 Mobile

Source Link

Advertisement