iOS 10 już na ponad 2/3 urządzeń Apple

Advertisement

A
A

Z oczywistych powodów aktualizacje Apple iOS postępują zdecydowanie sprawniej niż ma to miejsce w przypadku systemu Google Android. Również najnowsza wersja systemu dla urządzeń z logo nadgryzionego jabłka bardzo szybko zwiększa swoje rynkowe udziały.

Z najnowszych danych wynika, iż Apple iOS 10 zarządza pracą już 66,7% urządzeń Apple. To wynik bezsprzecznie bardzo dobry, zwłaszcza, że proces wdrażania aktualizacji rozpoczął się 13 września. Nie umniejsza tego również fakt, że powyższe dane obejmują także najnowsze smartfony – iPhone 7 i iPhone 7 Plus.

Tempo adaptacji iOS 10 jest szybsze niż jakiejkolwiek z poprzednich wersji systemu. Zauważalny jest przy tym bardzo wyraźny „skok” po około 15 dniach od udostępnienia aktualizacji.

iOS 10 aktualizacja

Warto zaznaczyć, że przed rynkową premierą iOS 10 dominujący wtedy iOS 9 mógł pochwalić się udziałami na poziomie 88%. Zobaczymy, do jakiego wyniku dobije ostatecznie iOS 10.

Dla przypomnienia dodajmy, jakie urządzenia objęte są aktualizacją do iOS 10.

  • smartfony: iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5
  • tablety: iPad Pro 12.9″, iPad Pro 9.7″, iPad Air 2, iPad Air, iPad 4 generacji, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2
  • iPod 6 generacji

Macie już iOS 10 na swoim smartfonie lub tablecie? Jak wrażenia?

Źródło: 9to5mac

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia iOS 10 już na ponad 2/3 urządzeń Apple może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link