iOS 10.3 udostępniony – warto zainstalować

Advertisement

Proces aktualizacji systemu Apple iOS przebiega zazwyczaj bez większych zakłóceń. Nad tematem pochylamy się w przypadku premier nowych, głównych wydań tej platformy, ale niekiedy pojawiają się wyjątki. Tak jak teraz.

Powoli wyglądać będziemy iOS 11, ale póki co producent udostępnił iOS 10.3. Wprawdzie zmian nie jest może szczególnie wiele, ale kilka nowości wydaje się naprawdę istotnych.

Przede wszystkim mamy tu do czynienia z porzuceniem leciwego HFS+ na rzecz Apple File System (APFS). Nowy system plików to wprawdzie zmiana najważniejsza dla deweloperów, ale ci przygotowują przecież oprogramowanie z myślą o nas – użytkownikach. Od razu da się zauważyć za to, że po aktualizacji wzrasta nieco ilość pamięci wewnętrznej.

iOS 10.3

Zmieniono niektóre animacje/przejścia. Pojawiła się też funkcja Find My AirPods! (funkcjonalność chyba oczywista i po niedawnych wydarzeniach bardzo przydatna), usprawniono kilka aplikacji i sposób oceniania pozycji w App Store. Po aktualizacji liczyć można też na wsparcie dla Wi-Fi Calling u polskich operatorów.

iOS 10.3 pobierać i instalować mogą właściciele smartfona iPhone 5 i każdego nowszego.

Swoją drogą, pojawiła się już beta iOS 10.3.2 i wygląda na to, że mówić należy tutaj o schyłku wsparcia dla 32-bitów.

Źródło: phonearena, Digital Trends

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia iOS 10.3: system udostępniony – warto zainstalować może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link