Informacje o baterii w Moto Z2 Play nie brzmią optymistycznie

Advertisement

Moto Z2 Play – Kojarzycie smartfona Moto Z Play? To całkiem interesująca propozycja, której jednym z większych atutów jest dobry czas pracy na jednym ładowaniu. W Moto Z2 Play może być inaczej.

Prezentacja nowego modelu zbliża się coraz większymi krokami, a zatem nie dziwi coraz więcej doniesień na jego temat. Niestety, nie wszystkie nastrajają optymistycznie i tak jest właśnie w przypadku baterii. Producent planuje podobno zmniejszyć pojemność z 3510 mAh do 3000 mAh. Nie da się ukryć, że to różnica dość znacząca.

Temat ten nie jest wywoływany po raz pierwszy, teraz jednak padły konkrety. Dlaczego producent postawić chce na mniejszą baterię? Powodem ma być chęć redukcji grubości smartfona. Moto Z Play mierzy 6.99 mm, podczas gdy Moto Z2 Play może być około 1 mm smuklejsza.

Jednocześnie podawane są też pierwsze informacje na temat pozostałych podzespołów. W Moto Z2 Play znaleźć ma się procesor Snapdragon 626, 4 GB RAM, 64 GB rozszerzalnej przestrzeni na dane i system Android 7.1 Nougat.

Źródło: phonearena

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia Moto Z2 Play: informacje o baterii nie brzmią optymistycznie może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link