Google zmienia launcher na potrzeby nowych Nexusów

Advertisement

A
A

Premiera nowych smartfonów z serii Google Nexus zbliża się coraz większymi krokami. Co do części ich specyfikacji pozostaje sporo niewiadomych, ale jedno jest pewne – zadebiutują wraz z systemem Android 7.0 Nougat. Zanosi się na to, że już „na dzień dobry” może on nieco zaskoczyć.

Producent postanowił bowiem zmienić launcher. Niektórzy decydują się na jego pobranie, co jednak z racji trwających jeszcze testów nie zapewnia najwyższego komfortu użytkowania. Niemniej, dzięki takim właśnie osobom pozostali zapoznać mogą się z nadchodzącymi nowościami.

Tych będzie całkiem sporo. Już na pierwszy rzut oka widać, iż kilka elementów zostało widocznie przemodelowanych. Zabraknie tradycyjnej ikony prowadzącej do szuflady aplikacji, chociaż ta pozostanie – dostać będzie można się do niej gestem przeciągania w górę. Pasek wyszukiwania zostanie ukryty pod rozwijalnym przyciskiem z logo Google. Zwolnione miejsce zostanie wykorzystane na widżet kalendarza. Dokładniej przybliża to, podobnie jak ogólną stylistykę nowego launchera, poniższy materiał wideo.

Źródło: Get Googles, techfuzz

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia Google zmienia launcher na potrzeby nowych Nexusów może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link