Google testuje nową zakładkę w swoim inteligentnym asystencie Now

Advertisement

Google-Now-nowa-zakladka

 

iOS ma swojego Siri, Windows ma Cortanę, a my mamy naszego swojskiego asystenta głosowego Google Now (który niestety nie jest w pełni funkcjonalny w Polsce, ale to ma się niebawem przynajmniej częściowo zmienić).

 

Wraz z premierą finalnego Androida 7.0 Nougat spodziewamy się wprowadzania asystenta Google Assistant, który najpewniej zastąpi dostępny obecnie Google Now. W inteligentnej aplikacji od firmy z Mountain View już teraz pojawiają się różne nowe rzeczy dające przedsmak tego, co nas czeka. Tym razem przychodzi pora na lepsze uporządkowanie treści dostępnych na kartach Now. Niebawem będą one podzielone na dwie kategorie. W pierwszej znajdować się będą informacje z wyszukiwarki, natomiast w drugiej – treści z innych aplikacji, włączając Mapy, Kalendarz i tak dalej. Pierwsza zakładka nosi nazwę „Strona główna”, a wtóra – „Panel” (?).

 

 

Aktualizacja aplikacji powinna pojawić się już niebawem dla wszystkich. W mojej opinii taka zmiana powinna poprawić choć trochę porządek w kartach Now. Korzystanie z nich będzie jeszcze bardziej logiczne i intuicyjne. Każdy użytkownik Androida powinien być zadowolony z tej zmiany.

 

źródło: Android Police

 

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia Google testuje nową zakładkę w swoim inteligentnym asystencie Now może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link