Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge: aktualizacja Android 7.0 Nougat

Advertisement

A
A

Aktualizacja Androida to kwestia sprawiająca wielu producentom trudności, co w przypadku wersji Android 7.0 Nougat zdaje się być widoczne aż nadto. Samsung powoli wywiązuje się jednak ze swoich obietnic.

Koreański producent rozpoczyna bowiem wdrażanie nowej wersji systemu na nieco starsze smartfony. Wprawdzie Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, bo o nich mowa, cieszyły się swojego czasu mianem flagowców, ale obydwa doczekały się już następców z linii Galaxy S7, a lada chwila prezentowany będzie Galaxy S8. To niejako ostatni moment, aby generacja sprzed dwóch lat nie została zapomniana.

Z informacji ujawnianych przez redakcję sammobile wynika, iż Android 7.0 Nougat dla Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge pojawił się w kilku europejskich krajach. Wymienia się tu między innymi Wielką Brytanię, Niemcy, Włochy czy Szwajcarię. Rozprowadzana jest paczka ważąca ponad 1,3 GB.

Android 7.0 Nougat Galaxy S6 Edge

Warto przypomnieć, że wedle wcześniejszych doniesień Android 7.0 Nougat trafić ma w pierwszej połowie roku na przynajmniej kilka urządzeń tego producenta. Wymieniano nie tylko Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge oraz Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, ale także Galaxy S6 Edge Plus, Galaxy Note 5, wybrane modele z serii Galaxy A oraz tablety Galaxy Tab A z S Pen i Galaxy Tab S2 LTE.

Źródło: sammobile

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge: aktualizacja Android 7.0 Nougat może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link