Advertisement

Fitbit udostępnia uniwersalną aplikację dla Windows 10 (Mobile)

Advertisement

Fitbit

Fitbit to aplikacja, dzięki której możemy mierzyć naszą codzienną aktywność oraz jakość snu. Jest to konkurencyjny produkt dla aplikacji Microsoft Health. Jednak w przypadku aplikacji Fitbit mamy znacznie szerszy wybór akcesoriów, które współpracują z aplikacją. Zobaczcie jak wygląda odświeżona aplikacja.

Fitbit Windows 10 Mobile

Aplikacja Fitbit mierzy naszą codzienną aktywność, doradza jak się odżywiać, analizuje naszą wagę oraz mierzy jakość snu. Aby w pełni wykorzystać możliwości aplikacji będziemy potrzebować opaski fitness. Do wyboru mamy kilka modeli: Alta, Blaze, Surge, Charge HR, Charge, Force oraz Flex. Dodatkowo możemy skorzystać z czujników One, Ultra oraz Zip. Dostępna jest nawet elektroniczna waga o nazwie Aria, która łączy się z aplikacją.

Pamiętajcie, że jeżeli Wasz telefon posiada czujnik SensorCore to możecie mierzyć podstawowe wartości takie jak ilość przebytych kroków czy spalonych kalorii bez potrzeby kupowania opaski fitness.

Czy ktoś z Was używa produktów marki Fitbit? Jeżeli tak to koniecznie dajcie znać czy jesteście zadowoleni i czy polecacie naszej społeczności? Na koniec zapraszam do pobierania na Wasze komputery oraz telefony z systemem Windows 10.

Kod QR

Dziękuję odwiedzili ten post Fitbit udostępnia uniwersalną aplikację dla Windows 10 (Mobile). Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement