Advertisement

Disqus pracuje nad aplikacją uniwersalną dla Windows 10

Advertisement

Disqus pracuje nad aplikacją uniwersalną dla Windows 10


Z serwisu Disqus korzysta wielu użytkowników wpworld.pl. Z obecnie dostępnego dla naszych smartfonów klienta Disqusa korzysta się całkiem znośnie. Twórcy serwisu mają jednak w zanadrzu wydanie aplikacji uniwersalnej dla Windows 10 nad którą prace już się rozpoczęły.

Wkrótce nowy Disqus powinien zostać udostępniony użytkownikom w ramach otwartej bety. Wszyscy więc będziemy mieć wpływ na to, jak wyglądała będzie ostateczna wersja aplikacji dla naszych smartfonów/tabletów/komputerów. Możemy się spodziewać, że wzornictwo nowego Disqusa nawiązywać będzie do stylistyki Windows 10. Mam nadzieję, że aplikacja zyska na funkcjonalności i przejrzystości.

Niezwłocznie poinformujemy Was, gdy tylko nowa aplikacja Disqus w wersji testowej trafi do Sklepu Windows. Sam jestem niezmiernie ciekaw zmian w mobilnej aplikacji serwisu, z której korzystam bardzo często. A czy Wy zamierzacie testować nową wersję aplikacji Disqus? Jak oceniacie obecną? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

Disqus

Źródło: NPU


Dziękuję odwiedzili ten post Disqus pracuje nad aplikacją uniwersalną dla Windows 10. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement