Advertisement

Czytnik linii papilarnych to dla Galaxy Note 6 za mało

Advertisement

A
A

Po bardzo udanej premierze Galaxy S7 i S7 Edge nic nie stoi na przeszkodzie, aby Samsung skupiał się na Galaxy Note 6. Coraz częściej o nim słyszymy, zazwyczaj w kontekście specyfikacji. W świetle najnowszych doniesień obejmować będzie ona element, który na ten moment jest na rynku jedynie ciekawostką.

Zazwyczaj bardzo dobrze poinformowany portal sammobile sugeruje, iż Galaxy Note 6 wyposażony zostanie nie tylko w czytnik linii papilarnych, ale także w skaner tęczówki oka.

Potwierdza to dokumentacja wniosków z prośbami o zarejestrowanie nazw Samsung Iris oraz Samsung Eyeprint. Teoretycznie można by zastanawiać się czy cała sprawa dotyczyć będzie już Galaxy Note 6, którego premiera jest dość blisko. Bardzo prawdopodobne, ponieważ na krótko przed premierą przywoływanych Galaxy S7 i S7 Edge pojawiły się podobne wnioski. Tyle tylko, że dotyczyły one wtedy nazwy Samsung Always On Display.

Galaxy Note 6 skaner tęczwóki oka

Zobaczymy, jakie zastosowanie dla tego elementu znajdzie tu producent. Oczywiście Galaxy Note 6 nie będzie pierwszym urządzeniem ze skanerem tęczówki oka, ale wciąż jednym z niewielu. Do tej pory znamy go głównie z Lumii 950 jak i Lumii 950 XL.

Źródło: sammobile

Dziękuję odwiedzili ten post Czytnik linii papilarnych to dla Galaxy Note 6 za mało. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement