Advertisement

Czy aktywnie uczestniczycie w rozwoju systemu Windows 10 Mobile?

Advertisement

Windows 10 Mobile Redstone 2

Windows 10 Mobile stale się rozwija czego dowodem są kolejne rozgałęzienia systemu. Microsoft jest ciekawy naszych sugestii oraz chciałby poznać wszystkie problemy jakie napotykamy w trakcie pracy z najnowszym systemem. W tym celu udostępnił wszystkim użytkownikom aplikację, dzięki której w szybki i łatwy sposób możemy zgłaszać wszystko to co nam przeszkadza lub to co chcielibyśmy ulepszyć. Na pewno lubimy narzekać więc dlaczego nie skorzystać w tym celu z fabrycznie zainstalowanej aplikacji Centrum opinii?

Centrum opinii

Dosyć często spotykam się z problemami użytkowników w systemie Windows 10 Mobile. Zdarzają się błahostki, problemy do rozwiązania oraz ewidentne błędy w systemie. W momencie kiedy nie jest znane rozwiązanie dla danego problemu to często sugeruję żeby zgłosić błąd w przywołanej wcześniej aplikacji Centrum opinii Niestety niejednokrotnie otrzymuję odpowiedź zwrotną, że jedno zgłoszenie nie jest w stanie nic zmienić. Zgadzam się, jednak należy pamiętać, że w przypadku kiedy każdy  pomyśli tak samo, to koniec końców Microsoft nie dowie się o danym problemie. Jeżeli mimo wszystko nie chcecie pisać nowego zgłoszenia to zawsze można oddać głos na sugestie i uwagi innych użytkowników. W ten sposób informujemy Microsoft o tym, że ten błąd jest istotny i występuje również w naszym telefonie.

Wróćmy jednak do tytułowego pytania. Czy aktywnie uczestniczycie w rozwoju systemu Windows 10 Mobile? Nie jest w tym miejscu istotne czy jesteśmy uczestnikami programu Windows Insider czy też nie. Testerzy powinni mieć największy wkład w rozwój systemu, ale nie zawsze tak to wygląda. Zapraszam do wzięcia udziału w poniższej ankiecie. Moje statystyki widoczne są na powyższym zrzucie ekranowym i uważam, że należę do aktywnych osób wspierających rozwój mobilnej dziesiątki.

Aktywnie uczestniczysz w rozwoju systemu?

Dziękuję odwiedzili ten post Czy aktywnie uczestniczycie w rozwoju systemu Windows 10 Mobile?. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement