Advertisement

Creators Update znajduje się na ponad połowie telefonów z Windows 10 Mobile

Advertisement

Microsoft udostępnił kolejną duża aktualizację systemu Windows 10 Mobile na początku maja. Od momentu premiery nowej wersji systemu upłynęło niewiele czasu a już ponad połowa telefonów z systemem Windows 10 Mobile pracuje pod kontrolą najnowszej aktualizacji Creators Update.

Dystrybucja aktualizacji Creators Update rozpoczęła się 2 maja dla wybranych telefonów. Tydzień później czyli 9 maja została udostępniona dla wszystkich wspieranych urządzeń. Powyższy wykres został przygotowany 22 maja czyli w ciągu zaledwie dwóch tygodni aktualizacja Creators Update znalazła się na blisko 56% wszystkich telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Anniversary Update znajduje się na ponad 34% telefonów a najnowsze, testowe rozgałęzienie Feature 2 jest dostępne na 4.3%. Na wersji 1511 pozostało 5.4% smartfonów. Powyższe statystyki mogą ulec jeszcze niewielkim wahaniom, ale nie należy spodziewać się dużych zmian ponieważ do najnowszej aktualizacji Creators Update zostało dopuszczonych zaledwie kilka modeli telefonów.

Więcej informacji o zmianach jakie zostały wprowadzone do aktualizacji Creators Update znajdziecie w tym artykule. Jeżeli chcecie sprawdzić co nowego w rozgałęzieniu Feature 2 to zapraszam pod ten odnośnik.

Źródło: AdDuplex Blog

Dziękuję odwiedzili ten post Creators Update znajduje się na ponad połowie telefonów z Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement