Co to jest FaceApp i jak zmienić rysy twarzy na zdjęciu za jego pomocą

Advertisement

FaceApp to aplikacja, która staje się coraz bardziej popularna. Pozwala zmienić rysy twarzy – odmłodzić się, dodać uśmiech, zmienić płeć, ulepszyć zdjęcie lub zobaczyć, jak będziesz wyglądać na starość. Skąd pobrać aplikację i jak z niej korzystać?

FaceApp - co to jest i jak zmienić za jego pomocą rysy twarzy?

Aplikacje do zmiany wyglądu twarzy zawsze cieszyły się dużą popularnością. FaceApp jednak wbija się na rynek tego typu narzędzi z wielkim hukiem. Aplikacja została stworzona przez Rosjan i umożliwia stworzenie zdjęcia (lub edycję istniejącego) naszej twarzy, a następnie nałożenie wybranego efektu – możesz dodać szeroki uśmiech w hollywoodzkim stylu, zobaczyć, jak będziesz wyglądać na starość, a nawet… zmienić płeć.

Jak korzystać z FaceApp i skąd pobrać aplikację?

Aplikacja jest dostępna w Sklepie Play na Androidzie oraz w AppStorze na iOS. Dostępna jest całkowicie za darmo. Wystarczy pobrać ją na swoim smartfonie lub tablecie.

Pobierz FaceApp na Androida

Pobierz FaceApp na iPhone/iPad

Po uruchomieniu aplikacji wyświetli się ekran, który pozwala zrobić zdjęcie. Upewnij się, że twoja twarz znajduje się w polu oznaczonym jako głowa, a następnie pstryknij zdjęcie. Alternatywnie możesz wybrać istniejące już zdjęcie za pomocą zakładki „Faces” lub „All photos” u dołu ekranu.

FaceApp - wybór zdjęcia

Po wybraniu zdjęcia zostanie ono szybko przeanalizowane w poszukiwaniu twarzy. Aplikacja charakteryzuje się naprawdę dobrym algorytmem wykrywania twarzy, gdy ta widoczna jest nawet pod kątem. Gdy twarz zostanie wykryta, pojawią się dostępne opcje zmiany wyglądu twojej twarzy.

FaceApp - zmiana wyglądu twarzy

Dostępne są następujące opcje do wyboru:

Original – oryginalne zdjęcie bez modyfikacji

Smile i Smile 2 – dwie opcje dodawania uśmiechu na twarzy, jedna daje mniejszy uśmiech, druga bardzo szeroki

Spark – ogólny filtr upiększający, zmieniający kontrast, podkreślający make up (w przypadku płci pięknej) oraz usuwający przebarwienia z twarzy, lekko odmładzający

Old – filtr postarzający twarz, zmieniający rysy twarzy

Young – filtr odmładzający, pozwalający zmienić rysy twarzy na dziecięce

Female / Male – filtry zmieniające płeć, pozwalające zobaczyć, jak wyglądalibyśmy jako płeć przeciwna

Oprócz powyższych filtrów znajdziesz tu jeszcze dwie opcje – Duo oraz Collage. Opcje te pozwalają stworzyć kolaż z dwóch lub czterech zdjęć, gdzie na każdym zdjęciu mamy nałożony inny filtr zmieniający twarz. Wystarczy wybrać tę opcję, a następnie w każde pole z ikona „+” wstawić inny filtr.

FaceApp - tworzenie kolażu

Po wybraniu filtru lub stworzeniu kolażu możesz zapisać zdjęcie – wystarczy w tym celu stuknąć palcem w szarą ikonę ze strzałką w dół. Zdjęcie zostanie zapisane w Galerii, w albumie „FaceApp”. Alternatywnie możesz zdjęcie od razu udostępnić na portalach społecznościowych typu Facebook za pomocą odpowiedniej ikony wybranego serwisu.

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia Co to jest FaceApp i jak zmienić rysy twarzy na zdjęciu za jego pomocą może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link