Advertisement

Build 14393.349 oraz Build 14951 w wewnętrznych testach Microsoft

Advertisement

Windows 10 Mobile Redstone 2

W zeszłym tygodniu Microsoft udostępnił aktualizacje zarówno dla oficjalnej wersji systemu jak i dla uczestników programu Windows Insder. Na stronie BuildFeed pojawiły się nowe kompilacje, które prawdopodobnie już wkrótce zostaną udostępnione. W wewnętrznych testach pojawiło się sporo nowych kompilacji z czego najnowsze posiadają numery Build 14393.349 z rozgałęzienia Redstone 1 oraz Build 14951 z rozgałęzienia Redstone 2.

Redstone 1

Najnowsza oficjalna wersja systemu w tym rozgałęzieniu posiada numer Build 14393.321. Uczestnicy programu Windows Insider w wolnym kręgu oraz w kręgu Release Preview również otrzymali tę samą wersję systemu. Microsoft od kilku dni testuje system w wersji Build 14393.349. W najbliższym czasie aktualizacji mogą spodziewać się uczestnicy programu Windows Insider. Kolejna oficjalna aktualizacja zostanie udostępniona dopiero w przyszłym miesiącu. Warto również przypomnieć, że w tym rozgałęzieniu nie pojawią się już żadne nowości a wyłącznie poprawki i udoskonalenia.

Redstone 2

W zeszłym tygodniu Microsoft udostępnił aktualizację w szybkim kręgu Windows Insider o numerze Build 14946. Szczegółowe informacje oraz listę zmian znajdziecie w tym artykule. Obecnie testowana jest kompilacja o numerze Build 14951. W ostatnim czasie zespół Dony Sarkar publikuje szybkie aktualizacje co dwa tygodnie i jeżeli zachowa dotychczasowy harmonogram to nowa wersja systemu pojawi się dopiero w przyszłym tygodniu. Być może tym razem doczekamy się dużych zmian i nowości, na które z niecierpliwością czekamy.

Dziękuję odwiedzili ten post Build 14393.349 oraz Build 14951 w wewnętrznych testach Microsoft. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement