Advertisement

Bind Mi Band zapewni wsparcie dla opaski Mi Band 2

Advertisement

bmb2

Sporo osób zadawało ostatnio pytanie czy opaska Mi Band 2 będzie obsługiwana w systemie Windows 10 Mobile. Po tygodniach testów developerzy dobrze nam znanej aplikacji Bind Mi Band mogą już pozytywnie odpowiedzieć na to pytanie.

Bind Mi Band będzie wspierać najnowszą opaskę fitness firmy Xiaomi. Nowe urządzenie ma całkowicie zmieniony protokół komunikacyjny względem Mi Band 1 / 1s, mimo to developerzy zapewniają, że co najmniej wszystkie podstawowe funkcjonalności zostaną objęte wsparciem.

Potrzebują czasu na dopracowanie nowej wersji aplikacji, w chwili obecnej będącej w stanie testowym, w tym ponownego przetestowania jej funkcjonowania z różnymi modelami opasek, co powinno zająć ok. dwóch tygodni. Nowy build aplikacji powinien zadebiutować w sklepie Windows w sierpniu tego roku.

Po zainicjowaniu wsparcia dla Mi Band 2, ekipa odpowiedzialna za rozwój aplikacji BMB zajmie się wdrożeniem długo oczekiwanych powiadomień systemowych (notifications support) dla wszystkich modeli Mi Band w ramach systemu Windows 10 Anniversary.

miband2

Jak widać twórcy Bind Mi Band nie próżnują. Jest to jedna z najbardziej dopracowanych aplikacji w sklepie Windows. Pamiętam zresztą początki tej aplikacji, kiedy to oferowała jedynie podstawowe funkcjonalności. Twórcy systemu Windows 10 Mobile powinny posiadać właśnie takich developerów, z jasnym planem rozwojowym, natychmiastową korektą błędów a nie po pół roku od zgłoszenia, pełnym wsparciem dla wszystkich urządzeń. Jak się chce to można. Tylko trzeba chcieć.

Źródło: bindmiband.com

Dziękuję odwiedzili ten post Bind Mi Band zapewni wsparcie dla opaski Mi Band 2. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement