Ankieta: Zostajesz z Windows 10 Mobile czy przechodzisz do konkurencji?

Advertisement

Windows 10 Mobile vs Android

Microsoft oraz jego mobilny system przechodzi w ostatnim czasie dosyć trudne chwile. Brak nowych telefonów, brak wielu nowych aplikacji, odejście od marki Lumia oraz niepewne losy systemu Windows 10 Mobile to dla niektórych osób wystarczające powody do zmiany systemu operacyjnego. Sporo jednak osób w dalszym ciągu widzi potencjał w systemie. Wszystkie zalety mobilnej dziesiątki doskonale opisał Krzysztof w artykule Czy Windows 10 Mobile może być lepszy od Androida? Zapraszam wszystkich do dyskusji oraz do wzięcia udziału w ankiecie.

Czy niepewne losy systemu Windows 10 Mobile są dla Was wystarczającym powodem do zmiany systemu? A może zdecydowaliście się przejść do konkurencji ponieważ korzystacie z aplikacji, których zabrakło w Sklepie Windows? Jeżeli jednak uważacie, że warto zostać z mobilną dziesiątką to tym bardziej zachęcam Was do wzięcia udziału w dzisiejszej dyskusji. Jesteśmy bardzo ciekawi wyników ankiety oraz argumentów, które pojawią się w komentarzach poniżej.

<a href=”http://polldaddy.com/poll/9526238/”>Zostajesz z Windows 10 Mobile czy przechodzisz do konkurencji?</a>

Thank you have visited this post Ankieta: Zostajesz z Windows 10 Mobile czy przechodzisz do konkurencji?. We wish could be additional information about technology for you

Source link