Android 6.0 Marshmallow na dwóch kolejnych smartfonach Sony

Advertisement

A
A

Sony na rynku mobilnym radzi sobie od pewnego czasu słabo i mało kto będzie chyba temu zaprzeczał. Za jedno trzeba jednak japońskiego producenta pochwalić. Chociaż jego smartfony nie cieszą się dużym wzięciem, systematycznie wydaje on aktualizacje dla obecnych już na rynku modeli. Nie tylko tych flagowych.

Dotarły do nas właśnie informacje mówiące o tym, iż Android 6.0.1 Marshmallow trafił na dwa kolejne smartfony Sony. Tym razem powody do zadowolenia mają właściciele modeli Xperia M4 Aqua oraz Xperia M5, który jakiś czas temu poddany został naszym testom. Kompilacje oznaczone są odpowiednio jako 26.3.A.0.131 oraz 30.2.A.0.100.

Xperia M4 Aqua aktualizowana jest zarówno w wersji podstawowej jak i dual SIM, a Xperia M5 tylko w tej pierwszej. Wkrótce ma się to jednak zmienić.

Cały proces postępuje jak zawsze stopniowo, więc u każdego aktualizacja pojawiać może się w różnym czasie.

Źródło: technobuffalo, phonearena

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia Android 6.0 Marshmallow na dwóch kolejnych smartfonach Sony może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link