Advertisement

Alcatel Idol4 Pro z Windows 10 Mobile otrzymał certyfikat WiFi

Advertisement

Alcatel Idol4 Pro z Windows 10 Mobile otrzymał certyfikat WiFi


Alcatel to póki co jeden z niewielu producentów, którzy zdecydowali się na wprowadzenie na rynek smartfona z Windows 10 Mobile na pokładzie. Model Idol4 Pro prezentuje się naprawdę świetnie i z pewnością znajdzie spore grono entuzjastów. Urządzenie otrzymało właśnie certyfikat WiFi.

Idol-4-Pro-T-Mobile

Smartfon ten zaoferuje nabywcom ekran o przekątnej 6″ pracujący w rozdzielczości 1080p. Ponadto możemy liczyć na obecność procesora Snapdragon 820 oraz 4 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika wygospodarowane zostaną 64 GB wbudowanej pamięci. Potwierdzono także obecność kamerki do rozmów wideo o rozdzielczości 4 MP i głównego aparatu o rozdzielczości 22 MP. Urządzenie zaoferuje wsparcie dla Continuum i zamknięte zostanie w naprawdę stylowej obudowie.

Nie wiadomo jak wyglądała będzie kwestia dostępności smartfona Alcatel Idol4 Pro. Z pewnością pojawi się w ofercie T-Mobile za Oceanem, lecz dobrze byłoby też uzyskać możliwość zakupu słuchawki w wolnej sprzedaży w Europie. Jej debiutu spodziewać się możemy wraz z udostępnieniem Windows 10 Mobile w wersji Redstone 1.

Źródło: NPU


Dziękuję odwiedzili ten post Alcatel Idol4 Pro z Windows 10 Mobile otrzymał certyfikat WiFi. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link

Advertisement