Aktualna lista smartfonów i tabletów z aktualizacją MIUI 8.2

Advertisement

Smartfony Xiaomi nie narzekają na brak zainteresowania, nie brakuje w związku z tym użytkowników nakładki MIUI. Jak mają się losy jej ostatniej wersji?

MIUI 8.2 rozpowszechniane jest w wersji stabilnej już od pewnego czasu. Grono urządzeń wspierających nową wersję oprogramowania systematycznie się powiększa, chociaż w głównej mierze dotyczy to Chin. MIUI 8.2 China trafiło już na naprawdę sporą liczbę smartfonów i tabletów.

MIUI 8.2 Chiny

Nie jest to oczywiście katalog zamknięty. Podobnie jak w przypadku MIUI 8.2 Global, ale tutaj mamy do czynienia z zauważalnymi opóźnieniami. Nic dziwnego, że dostępność stabilnej wersji MIUI 8.2 Global jest obecnie znacznie skromniejsza.

MIUI 8.2

Rozpoczynając aktualizację producent zapowiadał, iż MIUI 8.2 dostępne będzie finalnie dla ponad 100 milionów użytkowników. Póki co, droga do tego dość daleka.

Źródło: en.miui

Dziękujemy za odwiedzenie tej strony internetowej, mam nadzieję, że ta technika News Post, który omawia Aktualna lista smartfonów i tabletów z aktualizacją MIUI 8.2 może zapewnić pewne korzyści dla Ciebie i dodaj swoją wiedzę na temat technologii.

Dziękuję bardzo… 🙂

Source link